Een e-mail met de procedure om het wachtwoord te wijzigen wordt alleen verzonden als er een account geregistreerd is met het ingevoerde e-mailadres. Merk op dat elke aanvraag voor een nieuw wachtwoord gepaard gaat met een unieke encryptie die ervoor zorgt dat uw account veilig is.
Gelieve niet meerdere aanvragen te doen.
Welkom op onze nieuwe website!
Om veiligheidsredenen verzoeken wij u uw wachtwoord te wijzigen.
Laten we gaan !
Er is zojuist een e-mail gestuurd naar het adres:
Als u deze e-mail niet binnen 15 minuten ontvangt, controleer dan uw ongewenste e-mail, en vermenigvuldig de verzoeken niet. Als er zich een probleem voordoet, contacteer onze klantendienst.
Hygiënisch, esthetisch en robuust. Witte ABS lichaam. Vulbare verdeler : kan alle soorten vloeibare zepen van alle merken bevatten. Uitgerust met een drukknop voor eenvoudige druk en controle van het gebruik. Transparante tank, concave vorm om restafzetting te voorkomen, afneembaar voor eenvoudig onderhoud. Zeer robuuste pomp met antidruppelsysteem. Voldoet aan de HACCP-benadering in de voedingsindustrie en de collectiviteiten. Kantoormodel : inhoud 1000 ml. Afmetingen : breedte 11 x diepte 9,5 x hoogte 26 cm. 2 jaar waarborg. Verkrijgbaar per verdeler van 1000 ml.
De Bernard-ervaring
De betrouwbare partner voor professionals
5 / 5
Gebaseerd op 1 beoordelingen die zijn beoordeeldVoor meer informatie over de kenmerken van de controle van de beoordelingen en de mogelijkheid om contact op te nemen met de auteur van de beoordeling, gelieve onze algemene gebruiksvoorwaarden (CGU) te raadplegen. De beoordelingen worden gepubliceerd en gedurende vijf jaar bewaard. De beoordelingen kunnen niet worden gewijzigd: als een klant zijn beoordeling wil aanpassen, moet hij contact opnemen met Verified Reviews om de bestaande beoordeling te laten verwijderen en een nieuwe te publiceren.
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Verdeler met drukknop Bernard 1 L
1 customer review
5 / 5
Gachet G.
31/01/2025
Référence : 240680
Purchase : 26/12/2024
Geweldig, minder productverlies.
super moi de perte de produit
Source : Raja FrankrijkPublished in frans on https://www.bernard.fr