De Midway correctieroller van het merk Raja is
ideaal voor snelle, nauwkeurige en discrete correcties. Het dekt perfect handgeschreven en gedrukte inkt en dekt alle soorten papier.
Dit type roller is perfect geschikt voor persoonlijk of beroepsmatig gebruik (op kantoor, op school, onderweg). Het kan gemakkelijk opgeborgen worden in een etui of een pennenbakje.
Het grote voordeel van deze corrector van Raja is dat het
snel droogt. Zo kunt u er meteen overheen herschrijven zonder te wachten.
Praktisch gezien is het lint van de roller 5 mm breed en 8,5 m lang. U kunt er veel correcties mee aanbrengen!
Ook kunt u dankzij het doorschijnende lichaam de lengte van het resterende plakband zien. Dat is perfect om vooruit te lopen op de aankoop van een nieuwe roller.
Tenslotte is deze Raja roller, dankzij zijn ergonomisch ontwerp, perfect geschikt voor zowel links- als rechtshandige gebruikers. Door het ontwerp in de vorm van een muis ligt hij gemakkelijk in de hand.
Samenvatting van kenmerken van de mini roller van Raja:- Corrector Midway
- Formaat lint 5 mm x 8,5 m
- Droog onmiddellijk
- Wegwerpbare roller
- Doorzichtige behuizing
- Ergonomisch design