Een e-mail met de procedure om het wachtwoord te wijzigen wordt alleen verzonden als er een account geregistreerd is met het ingevoerde e-mailadres. Merk op dat elke aanvraag voor een nieuw wachtwoord gepaard gaat met een unieke encryptie die ervoor zorgt dat uw account veilig is.
Gelieve niet meerdere aanvragen te doen.
Welkom op onze nieuwe website!
Om veiligheidsredenen verzoeken wij u uw wachtwoord te wijzigen.
Laten we gaan !
Er is zojuist een e-mail gestuurd naar het adres:
Als u deze e-mail niet binnen 15 minuten ontvangt, controleer dan uw ongewenste e-mail, en vermenigvuldig de verzoeken niet. Als er zich een probleem voordoet, contacteer onze klantendienst.
Ontdek de grote klassieker van droge koekjes, ideaal bij een kopje koffie of als tussendoortje op elk moment van de dag. Belgische specialiteit, ambachtelijk recept op basis van kandijsuiker en kaneel. Heerlijk knapperig, zonder toevoeging van kleurstoffen of aroma's. Dankzij de individuele verpakking kan u uw Speculoos overal meenemen en blijft het koekje smaakvol en knapperig. Tevens geschikt voor een langdurige opslag. Deze maxi pack van 2,5 kg is geschikt voor hotels-restaurants-cafés. Doos van 400 apart verpakte Speculoos koekjes. BTW 6%.
Te veel vet, zoet en zout eten is niet goed voor uw gezondheid.
De Bernard-ervaring
De betrouwbare partner voor professionals
5 / 5
Gebaseerd op 1 beoordelingen die zijn beoordeeldVoor meer informatie over de kenmerken van de controle van de beoordelingen en de mogelijkheid om contact op te nemen met de auteur van de beoordeling, gelieve onze algemene gebruiksvoorwaarden (CGU) te raadplegen. De beoordelingen worden gepubliceerd en gedurende vijf jaar bewaard. De beoordelingen kunnen niet worden gewijzigd: als een klant zijn beoordeling wil aanpassen, moet hij contact opnemen met Verified Reviews om de bestaande beoordeling te laten verwijderen en een nieuwe te publiceren.
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
400 Speculoos Lotus original
1 customer review
5 / 5
Marc N.
30/09/2025
Référence : 258210
Purchase : 02/09/2025
goed product
bon produit
Source : Raja FrankrijkPublished in frans on https://www.bernard.fr